Edukacja

Warsztaty

Notice (8): Undefined index: Education [APP/View/Strony/edukacja.ctp, line 54]

Wykłady

Notice (8): Undefined index: Education [APP/View/Strony/edukacja.ctp, line 76]

Szkolenia

Notice (8): Undefined index: Education [APP/View/Strony/edukacja.ctp, line 98]

Czytelnia

Witamy w czytelni!

W tym miejscu nasi specjaliści udostępniają dla państwa artykuły poświęcone tematyce powiązanej z działalnością naszego centrum. Publikacje dotyczą w szczególności wiedzy z zakresu psychologii zdrowia, dietetyki, aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia a także zaburzeń odżywiania i leczenia w procesie psychoterapii.


Produkty żywnościowe typu light - skuteczny sposób na smukła sylwetkę czy marketingowa pułapka?

  Wraz z modą na smukłą sylwetkę na świecie, a więc i w Polsce pojawiło się wiele produktów określanych jako „light”, „fit”, „slim” oraz innych, których nazwa sugeruje, że produkt zawiera mniej kalorii niż dotychczasowe odpowiedniki. Pierwszy sztuczny słodzik powstał w 1957 roku był to tzw. „sweet low”. Dzisiaj półki w marketach uginają się od tego typu produktów, a rynek spożywczy oferuje z roku na...

1234

Szukaj aktualności:


Formularz zgłoszeniowy

Kliknij, aby pobrać formularz zgłoszeniowy:

Pobierz


Bądź na bieżąco:

Portal wykorzystuje technologie cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w Twojego pamięci urządzenia.
Rozumiem i akceptuje