Poznaj nasz zespół

OLIWIA GOIK

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwentka psychologii Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła szkołę podyplomową pod kierownictwem dr Elżbiety Zdankiewicz - Ścigały uzyskując tytuł psychotraumatologa. Obecnie uczestniczy  w drugim etapie akredytowanego szkolenia z zakresu psychoterapii w nurcie poznawczo – behawioralnym, którego ukończenie uprawnia do ubiegania się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Praktyczne umiejętności zdobywała m.in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach, Centrum Zdrowia Psychicznego FENIKS, Świetlicy Socjoterapeutycznej, Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Swoją wiedzę stara się stale udoskonalać uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Zajmuję się również działalnością akademicką - prowadzi wykłady w szkołach medycznych oraz  zajęcia z psychologii pediatrycznej.

Specjalizuje się w terapii dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Obszarem szczególnych zainteresowań jest szeroko rozumiana psychologia zdrowia, w tym psychosomatyka, zaburzenia odżywiania oraz terapia traumy (metodą EMDR).

Pracuje zgodnie z kodeksem etyki psychologa i podlega stałej superwizji.

Bezpośredni kontakt do specjalisty:

tel: 883 534 557

Poznaj pozostałytch pracowników