Aktualności

ZAMYKAMY CENTRUM!

Zamykamy!

 
Informuję, że Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania "Przemiana" w dniu 30.12.2022 zostaje zamknięte.
 
Nadszedł koniec pięknej, rozwijającej podróży...  Każda podróż jednak, kiedyś dobiega punktu końcowego.
 
Nadal będziemy działać i pomagać osobom z wszelkiego rodzaju trudnościami z jedzeniem, każdy z zespołu już samodzielnie. Naszych specjalistów można znaleźć w innych Ośrodkach na terenie śląska, a także w prywatnych jednoosobowych gabinetach.
 
Jako właścicielka dziękuję wszystkim, który uczestniczyli w tej niezwykłej podróży. Każda obecność była cenna i wzbogacająca. Jestem ogromnie wdzięczna za ten czas oraz możliwość tworzenia niezwykłego miejsca. 
 
Dziekuję pacjentom, który obdarzyli nas zaufaniem i ich rodzinom za wytrwałość.
 
Dziękuję również wszystkim specjalistom, którzy przez cały okres działalności Przemiany udzielali profesjonalnej pomocy. 
 
Zmiany są nieodłączną częścią naszego życia. Jedynie od nas zależy w jako sposób do nich podejdziemy i czy pozwolimy na to by nas rozwijały czy jednak zatrzymywały.
 
Życzę państwu, by każdą podróż, każda zmiana, była częścią pięknego procesu tworzenia i rozwoju. Tak właśnie jak symboliczny proces przemiany motyla: z gąsienicy przez poczwarkę do pięknego motyla...
 
Na pożegnanie umieszczam link do pięknego utworu... Tak jak na początku teledysku... Niech motyle w nas pofruną...    https://youtu.be/Fg4koastMuM
 
Ps. Numer telefonu Centrum ( 505 910 700) będzię nadal dostępny. Można umawiać się na wizyty do mnie (mgr Dominiki Czerwik) jako psychoterapeuty i psychodietetyka, bądź kontaktować się w celu uzyskania informacji o innych specjalistach zajmujących się zaburzeniami odżywiania i psychodietetyką.
 
 
Jeszcze raz z całego serca dziękuję!
 
Żegnam się z wdzięcznością
Właścicielka:
Dominika Czerwik
 
 
 

Szukaj aktualności:


Formularz zgłoszeniowy

Kliknij, aby pobrać formularz zgłoszeniowy:

Pobierz


Bądź na bieżąco: